Erkoç Kalıp
Tr   En   De

HABERLERÜrünlerimiz Haber ve Duyurular

AMBALAJ EURASIA İSTANBUL 2016

AMBALAJ EURASIA İSTANBUL 2016


K 2016 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK FUARI

K 2016 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK FUARI


PLAST EURASIA İSTANBUL 2015

PLAST EURASIA İSTANBUL 2015


K 2013 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK FUARI

K 2013 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK FUARI


PLASTPOL’17 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK İŞLEME FUARI

PLASTPOL’17 ULUSLARARASI PLASTİK VE KAUÇUK İŞLEME FUARI


PLAST EURASIA İSTANBUL 2012

PLAST EURASIA İSTANBUL 2012


22. FAKUMA PLASTİK TEKNOLOJİLERİ FUARINA KATILIYORUZ

22. FAKUMA PLASTİK TEKNOLOJİLERİ FUARINA KATILIYORUZ


İPAF 12 FUARINA SİZLERİDE BEKLİYORUZ

İPAF 12 FUARINA SİZLERİDE BEKLİYORUZ.


ARBURG AMBALAJ FORUMU’NDAYIZ

ARBURG AMBALAJ FORUMU’NDAYIZ


21. FAKUMA PLASTİK TEKNOLOJİLERİ FUARINDAYIZ

21. FAKUMA PLASTİK TEKNOLOJİLERİ FUARINDAYIZ


 
Başlıklar

      Avrasya Ambalaj Fuarı; ambalaj ürünleri, gıda işleme - ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 1200’den fazla katılımcısı, 50.000’in üzerinde ziyaretçisiyle her yıl büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformudur.

     Bizde bu seneki fuarda 4 gözlü 200gr. ambalaj kabı kalıbı ile TSP 'nin standında JSW elektrikli enjeksiyon makinasıyla yerimizi alacağız.

     Kalıbımız daha önce Fakuma’11, İPAF’12 ve Arburg Ambalaj Forumu’nda sergilenmişti.

     Avrasya Ambalaj fuarında da aynı ilgili bekliyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

     Salon: 2    Stand: 1225A

 

İnovasyon, bilgi ve yatırım için sektörün buluşma noktası

   K Fuarı, plastik ve kauçuk yenilikleri için dünya çapında en anlamlı fuardır. 19-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Düsseldorf'ta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
3.000i aşkın katılımcı sayısı ile K, 2016 yılında da ideal iş ve irtibat platformu olacak. Plastik ve kauçuk sanayilerinin lider kuruluşları sektörün ürün/hizmet yelpazesinin tamamını, uluslararası düzeyde göstermektedir.

   Biz de katılımcısı olduğumuz bu 2016 fuarında 500ml 2 gözlü kulplu kova kalıbımızı, partneri olduğumuz Arburg ve Roboplas firmaları ile beraber sergileyeceğiz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimizin göstergesi olan kalıbımız da, aynı anda hem kova hem de kulp basılıp, robot aracılığı ile montaj edilmektedir. Ekstra bir kalıp,ekstra bir montaj hattı ve ekstra bir montaj elemanını ortadan kaldıran kalıp teknolojimizi yakından incelemeniz için sizleride standımıza bekliyoruz. Stand: Hall 2 / G05

 

                                                                          

 

Türkiye’de her yıl yapılan ve en büyük plastik fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 3-6 Aralık 2015 tarihleri arasında, Pagev işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Biz de katılımcısı olduğumuz bu seneki fuarda 2 gözlü 800ml kulplu kova kalıbımızı, partneri olduğumuz Arburg ve Roboplas IML firmaları ile beraber sergileyeceğiz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimizin göstergesi olan kalıbımızda, aynı anda hem kova hem de kulp basılıp, robot aracılığı ile montaj edilmektedir. Ekstra bir kalıp,ekstra bir montaj hattı ve ekstra bir montaj elemanını ortadan kaldıran kalıp teknolojimizi yakından incelemeniz için sizleride standımıza bekliyoruz. Hall: 12 / 1214  

     3 yılda bir kez düzenlenen ve sektörünün en önemli fuarı olarak değerlendirilen K fuarı, bu yıl da 16-23 Ekim tarihleri arasında Düsseldorf’ta organize edilecektir. Geçtiğimiz K fuarını yaklaşık 222.486 kişi ziyaret etmiş olup, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 56 ülkeden 3.094 firma ürün sergilemiştir.

     Biz de , katılımcısı olduğumuz bu seneki fuarda 4+4  200cc. margarin kabı kalıbı (stack mold) ile, Erkoç Kalıp’ ın sadece gelişen teknolojiye ayak uydurmakla kalmayıp, gün geçtikçe bilgi ve tecrübesini de üst seviyeye çıkartmış olduğunu göstermek için fuarda yerimizi alacağız. Kalıbımız daha önce Fakuma’12, Plast Eurasia’12 ve Arabplast’13 de sergilenmiş, katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgi odağında olmuştu.

     K’13 fuarında da aynı ilgili bekliyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

       Plastpol Uluslararası Plastik ve Kauçuk işleme Fuarı dünyanın her yerinden bir çok katılımcıyı bir araya getirmektedir. Bu fuara Orta Doğu ve Avrupa olmak üzere, içinde Türkiye’nin de bulunduğu 30’u aşkın ülkeden toplam 700 şirket katılmaktadır. Önceki yıllara oranla, daha yoğun katılımın olduğu Plastpol fuarında;  plastik kalıpları, çeşitli plastikler ve bileşenleri, geri dönüşüm teknolojilerinin yanı sıra plastik işleme saniyindeki teknolojik çözümler sergilenecektir.

       Biz de , ARBURG ile partner olarak katıldığımız bu fuarda, 4 gözlü 200cc. margarin kutusu kalıbı  ile yerimizi alacağız. Kalıbımız daha önce Fakuma’11, İPAF’12 ve Arburg Ambalaj Forumu’nda sergilenmişti.

       Plastpol’17 de de sizleride aramızda görmek isteriz

Yer: Kielce/Poland
Salon: E  Stant: E-20

 

Fuuar bizim açımızdan olumlu geçmiş ve müşteri portföyümüzü arttırmış bulunmaktayız.

       4+4 göz Stack mold 200 gr. margarin kabi kalibimiz ile, 22. Fakuma Plastik Teknolojileri Fuarindayiz. Kalibimiz A/7 holde 7316 nolu standimizda, 320 ton Arburg enjeksiyon makinasinda sergilenecektir. IML robot teknolojisi ile sergileyecek oldugumuz kalibimiza, fuar partnerimiz olan Roboplas firmasi IML robotlu otomasyon sistemiyle eslik edecektir.

Hall: A/7    Stand: 7316

İPAF Uluslararası Plastik ve Ambalaj Teknolojileri & Ürünleri Fuarı, 24-27 Mayıs’ta, İstanbul Fuar Merkezi’nde, Yağmur Fuarcılık tarafından onbeşinci kez düzenlenecek. Sizleride İPAF’12 ye bekliyoruz.

4 Gözlü 200cc. margarin kabı kalıbımız ile 21. Fakuma Plastik Teknolojileri Fuarındayız. Kalıbımız Arburg 200 ton enjeksiyon makinasında sergilenecektir.

 

Hall: A/7         Stand: A/7-7505

 

ERKOÇ PLASTİK VE KALIP SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ 2015